Aktualności
Zwalczanie barszczu Sosnowskiego - InjectorDos Pro

Nowy aplikator do bezpiecznego zwalczania barszczu Sosnowskiego!


Nowe numery telefonów komórkowych

Podajemy nowe numery telefonów komórkowych:

Eryk Cieślak +48 505 807 354

Hubert Cieślak +48 505 804 071 


 
Podstrony:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Spraydome & Undavina
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

Opryskiwacze Spraydome i Undavina służą do usuwania chwastów na plantacjach borówki czy porzeczki, w sadach, na plantacjach roślin ozdobnych, winnicach - słowem wszędzie, gdzie chcemy szybko i bezpiecznie usunąć chwasty, osiagając przy tym znaczne korzyści wynikające z oszczędności środków chemicznych.

Wszystkie opryskiwacze z tej rodziny zapewniają całkowicie bezpieczny oprysk herbicydami, dokonywany pod pełną osłoną. Zużycie cieczy roboczej wynosi od 20 do 40 litrów na hektar oprysku. Ilość dostępnych elementów - głowic atomizacyjnych o różnych szerokościach oprysku oraz zbiorników na ciecz roboczą pozwala na skomponowanie zestawu opryskującego dokładnie według potrzeb klienta.

Zestawy przystosowane są do montażu na ciagniku lub quadzie, mogą być także ciagniete. System czujników umożliwia bieżącą kontrolę pracy głowic.

Spraydome:

Spraydome to całkowicie osłonieta belka herbicydowa mocowana centralnie za ciagnikiem. Urządzenie występuje w trzech wersjach:

  • Spraydome 1524 - umożliwia oprysk pasa o regulowanej szerokości od 1,5 do 2,4 m
  • Spraydome 2034 - umożliwia oprysk pasa o regulowanej szerokości od 2,0 do 3,4 m
  • Spraydome 3049 - umożliwia oprysk pasa o regulowanej szerokości od 3,0 do 4,9 m (na zdjęciu jednostka doposażona w boczne głowice Spraydome 1200)

Ponadto rodzina Spraydome zawiera głowice boczne, umożliwiające poszerzenie opryskiwanego pasa:

  • Spraydome 1000 - szerokość oprysku 1 m
  • Spraydome 1200 - szerokość oprysku 1,2 m

Undavina:

Undavina to rodzina bocznych głowic opryskujących dopełniająca opryskiwacze Spraydome. Głowice Undavina opracowane zostały do oprysków w winnicach, ale ich uniwersalność pozwala na zastosowanie ich w dowolnych podobnych uprawach. Głowice montowane są na krańcach zestawu na uchylnych, elastycznych ramionach. Pozwala to na prowadzenie ich "po pniu" a przez to na dokonywanie maksymalnie efektywnych zabiegów. konstrukcja osłony Undavina umożliwia bezpieczny oprysk w bezpośredniej bliskości roślin, zabezpieczając je zarówno przed porażeniem herbicydem jak i uszkodzeniami mechanicznymi.

Głowice Undavina występują w czterech szerokościach:

  • Undavina 250 - szerokość robocza 25 cm
  • Undavina 400 - szerokość robocza 40 cm
  • Undavina 600 - szerokość robocza 60 cm
  • Undavina 900 - szerokość robocza 90 cm 

Załączniki:
 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
 

n4CMS by new4mat.com © 2008       Administracja